Коли краще їхати у Затоку?

Коли краще їхати у Затоку?

Складно знайти туристів з однаковими запитами до відпочинку. Тому неможливо дати чіткої відповіді на запитання: коли краще їхати у Затоку? Адже частина відпочивальників жадає прохолоди і відсутності туристичної штовханини, а хтось приїжджає за бажаною бронзовою засмагою, веселою музикою і незабутніми вечірками. Певний відсоток туристів цінує тихий, комфортний сімейний відпочинок і купання у теплій воді з комфортним кліматом.

Що ж, гостинна Затока готова задовольняти побажання усіх гостей, адже відпочинок кожного місяця сезону відпусток приємний по-своєму. Клімат рідко підносить неприємні сюрпризи і відрізняється постійністю.

Початок сезону: травень

Відсутність спеки і приємні ціни. У цей час курорт тільки починає свою діяльність: готелі приймають перших гостей, а ресторани радують низькою ціновою категорією. Далеко не всі українці люблять спекотну погоду, а ось подихати йодом і бромом на узбережжі моря завжди радісно і корисно. Здебільшого у травні приїжджають відпочивати люди середнього та похилого віку.

Червень: напередодні веселощів

У цьому місяці можна зустріти не тільки туристів похилого віку, а й молоді сім’ї з галасливою малечею. Завдяки яскравому сонцю, яке гріє, а не обпікає, червень став ідеальним місяцем для відпочинку з дітлахами. Температура води прогрівається до 21 градуса, так, не «парне молоко», але купатися вже приємно. У цьому місяці ще зберігаються доступні ціни, хоча більшість туристів приїжджають на відпочинок у Затоку в червні зовсім не з економічних міркувань. Море, незважаючи на прохолоду – чисте, прозоре, без медуз і водоростей, які так часто дратують мандрівників.

Липень: галасливо, весело і дорого

У цей період сезону приїжджають галасливі компанії. Погода зі спекотним кліматом запрошує до пляжного відпочинку, а на шкіру лягає рівна засмага – доказ відпочинку біля Чорного моря. У середньому температура вдень сягає 29 градусів за Цельсієм. Ходити босоніж по пляжу стає нездійсненною місією, а оренда пляжних парасольок стає все популярнішою послугою. Адже зекономлені 50 грн абсолютно не варті сонячного удару.

Вночі температура падає, тому прогулянки у цей час особливо приємні. Правда, задоволення від випитого коктейлю у відкритому кафе здатні зіпсувати комарі, але для досвідчених туристів, які мають спеціальні засоби (їх можна знайти буквально на кожному кроці), це не проблема.

Серпень: передвістя оксамитового сезону

Температура води прогрівається до 25 градусів, що робить безпечним купання для малечі. Хоча не варто забувати про засоби від засмаги, які захищають шкіру від сонячних опіків. У Затоці серпень піднесе ті ж сюрпризи, що і на усьому чорноморському узбережжі: комарі, медузи, водорості.

Вересень: оксамитовий сезон

У цей час відпочивати у Затоці ризиковано, бо у другій половині місяця є ймовірність дощів. Хоча у вересні також багато відпочивальників, які цінують відсутність виснажливої ​​спеки і натовпів галасливих туристів на пляжах. У вересні, як і в травні, люблять відпочивати люди похилого віку і сім’ї з дітьми дошкільного віку.