Де краще відпочити на морі в Україні?

Де краще відпочити на морі в Україні?

Якщо вас цікавить запитання, де краще відпочити в Україні, то відповідь на нього проста – на морі!

Наша країна має все для повноцінного різнопланового відпочинку – ліси, гори, історичні міста з гарною архітектурою, заповідники і річки, але влітку усі прагнуть поїхати саме на море. Тільки там можна з головою поринути у безтурботність, забути про всі проблеми і відпочити не тільки тілом, а й душею.

Відпочивати на морі найкраще у Криму, на Південному узбережжі півострова, де сконцентровані відомі курортні міста, створена розвинена інфраструктура, безліч літніх фруктів і неймовірно тепла морська вода. Гарно відпочити на морі можна і на Азовському узбережжі. Тут також є чимало туристичних баз і обладнаних пляжів.

Чорне або Азовське?

Вибираючи поїздки на Азовське море, Чорне море автобусом, багато хто з людей дійсно стикається з непростим запитанням – де ж відпочивати? Значною мірою, кожне з них має свої переваги і недоліки, але більшість віддає перевагу Чорному морю. Це не дивно – тутешні курорти набагато відоміші і популярніші. Тим паче, Південний берег Криму має безліч визначних пам’яток, які приваблюють туристів навіть з далекого зарубіжжя. Такими місцями «паломництва» є:

 • Партеніт
 • Палац княгині Гагаріної
 • Аю-Даг
 • Набережна Гурзуфа
 • Масандрівський палац
 • Храм Іоанна Златоуста
 • Лівадійський палац
 • Ластівчине гніздо
 • Юсуповський палац
 • Воронцовський палац
 • Алупкінський парк і багато інших.

Азов привабливий

Автобус на Чорне море йде трохи довше, ніж на Азовське, але це не єдина причина вибрати для відпочинку останнє. Азов порадує ніжним, м’яким кліматом, а також чудовими курортними містами і селищами з розвиненою інфраструктурою. Серед них особливо виділяються такі поселення, як Кирилівка, Генічеськ і Бердянськ, кожне з яких має свої особливості і може запропонувати відпочивальникам свою родзинку, але загалом – це чудові курорти, де створені відмінні умови для якісного повноцінного відпочинку. Тут є безліч розважальних закладів, барів і нічних клубів. Крім того, розвинена мережа готелів і пансіонатів. Пляжі порадують своїм різноманіттям. Варто відзначити і те, що Азовське море має меншу глибину, ніж Чорне, тому рекомендується для сімейного відпочинку з дітьми.

Найзручніший спосіб дістатися до курортів – це автобусом до моря. Наша туристична компанія організовує такі поїздки вже багато років, що є гарантією сервісу найвищої якості!

Зовсім скоро почнеться сезон відпусток і у цей період багато хто замислюється над тим, як же дістатися до місця відпочинку. Найкращий спосіб – їхати до моря на автобусі. У цьому вже встигли переконатися багато мешканців нашого міста і області. Цей вид транспорту дозволяє дістатися до курортів неймовірно швидко і з підвищеним комфортом.

Усі автобуси нашої туристичної компанії обладнані необхідною апаратурою – навігаторами, кондиціонерами, магнітофонами і відеопрогравачами. Сидіння неймовірно м’які і зручні. Водії – досвідчені і кваліфіковані. Усі ці складові є гарантією того, що подорож на море стане для вас непомітною.

Доїхати на море на відпочинок з Дніпра не так вже й складно. Наприклад, на комфортабельних мікроавтобусах, які здійснюють щоденні рейси у відомі курортні міста і селища, серед яких Бердянськ, Кирилівка, Генічеськ і багато інших. Кожен зі згаданих населених пунктів пропонує туристам величезний вибір пляжів, різноманітних розваг і комфортні умови проживання в готелях, на базах або у приватному секторі.