Умань

Умань

Парк Софіївка в Умані – справжній пам’ятник садово-паркового мистецтва, який створювався протягом багатьох років.

Тури вихідного дня з Дніпра і Кам’янського

Що може бути краще для короткочасного відпочинку, ніж гарячі тури вихідного дня? Та нічого!

Більшість людей проводить свої вихідні дні вкрай нераціонально. Здавалося б, після важкого робочого тижня необхідний повноцінний якісний відпочинок, але переважна частина людей витрачає два дні свободи вкрай бездарно. Вибираючи або валяння на дивані перед телевізором, або марне копання на дачі. І це замість того, щоб урізноманітнити своє життя яскравими фарбами подорожей.

Чомусь прийнято помилково вважати, що для поїздки необхідно багато часу, але це не так. Адже існує такий спосіб подивитися красу довколишніх областей і навіть країн, як тури вихідного дня.

Безліч вражень за короткий час

Всього двох-трьох днів вистачить для того, щоб зарядитися позитивними емоціями, які допоможуть урізноманітнити сірість буднів на декілька тижнів вперед. Наша туристична компанія організовує автобусні одноденні тури вихідного дня з Дніпра. Незалежно від ваших інтересів і уподобань, фінансових можливостей і вимог, серед наших пропозицій ви без зусиль знайдете саме те, що вас зацікавить. Звичайно, не всі тури розраховані на один день. Однак поїздки у Карпати, Крим і в інші регіони країни варті того, щоб виділити для цього три-чотири дні. Поїздка передбачає не тільки самостійний огляд визначних пам’яток, а й пізнавальні екскурсії з професійними гідами, обіди та вечері в колоритних ресторанах і кафе.

Тури вихідного дня – комфортно і безпечно

Наша туристична компанія має декілька комфортабельних автобусів, у яких передбачені кондиціонери, аудіо- та відеоапаратура, завдяки яким ви не будете нудьгувати в дорозі. Водії компанії – досвідчені і кваліфіковані, які подолали тисячі кілометрів. Це означає, що ви можете бути абсолютно спокійні під час пересування дорогами країни.

У будь-якому напрямку

Розроблені фахівцями компанії туристичні маршрути задовольнять запити усіх. Найпопулярнішіми є поїздки у такі міста, як:

 • Одеса;
 • Умань;
 • Кам’янець-Подільський;
 • Полтава;
 • Київ;
 • Львів;
 • Асканія-Нова і багато інших.

Поїздка в усі вказані міста подарує вам безліч емоцій і дозволить з користю провести час! Тури вихідного дня – відмінна можливість ближче познайомитися з Україною.

Тури чудовою Україною

Щорічно кількість тих, хто бажає вирушити у туристичну поїздку Україною, неухильно зростає. Все більше людей починають цікавитися її красотами, колоритом і харизмою, історичними та природними пам’ятками, неймовірною архітектурою і легендами.

Серед найзатребуваніших міст і місць сьогодні є:

 • Львів
 • Кам’янець-Подільський
 • Почаїв
 • Умань
 • Чернівці
 • Карпати
 • Полтава
 • Крим і багато інших місць.

В усі куточки України

Екскурсії з Дніпра по Україні, які організовує наша компанія, дозволять вам з головою зануритися в історичну спадщину Батьківщини. Вибір маршрутів, за якими здійснюються екскурсії, неймовірно великий. Навіть бувалий мандрівник підбере собі тур до вподоби. Більшість з них – тематичні, тобто приурочені до певних народних свят або фестивалів, які прийнято проводити у тих чи інших регіонах країни. Під час таких поїздок наші клієнти можуть стати безпосередніми учасниками народних обрядів, завдяки чому краще пізнають традиції різних регіонів України.

Автобусні тури з Дніпра привабливі тим, що вам немає потреби продумувати до дрібниць свій маршрут, шукати житло і стикувати розклад транспорту – ми продумали все, а тому вам необхідно лише сісти в автобус і вирушити у незабутню подорож.

Тури на будь-який смак

Головна перевага турів Україною полягає у тому, що у будь-яку пору року можна вибрати цікаву екскурсію – влітку на море, навесні у чудові парки і сади, взимку в гори, а восени на тематичні фестивалі, в дендропарки. Найпопулярніші тури з Дніпра – в Умань, Парк Київська Русь, заповідник Асканія-Нова, Батурин і його заповідник, до Білої Церкви і багатьох інших місць, кожне з яких славиться своєю оригінальною історією та унікальною красою. Існує величезний попит і на поїздки в Західну Україну. Вона приваблює великою кількістю пам’яток і архітектурних споруд, неповторною кухнею, термальними джерелами і т.д.

Комфортабельні автобуси для максимального задоволення під час подорожі

Наша компанія багато років організовує тури з Дніпра на комфортабельних автобусах з досвідченими водіями. У кожному автобусі створені оптимальні умови для тривалої поїздки – м’які сидіння, кондиціонери, аудіо- та відеосистеми та багато іншого. Ми прагнемо до того, щоб усі наші клієнти ставали постійними, а тому обслуговуємо усіх на найвищому рівні.