Асканія-Нова

Асканія-Нова

Екскурсія у самісіньке серце дикої природи

Доторкнутися до дикої природи, відчути її силу і свободу дозволить екскурсія в Асканія-Нова з Дніпра. Цей біосферний заповідник відомий далеко за межами України. Цей пам’ятник природи чи не єдиний на території Європи, який був створений без втручання людини. На сотнях гектарів степу все залишилося у первозданному, створеному природою вигляді.

Збережений з давніх часів

Ця ділянка степу перебуває під захистом ЮНЕСКО як незаймана. На території типчаково-ковилового заповідника, який розташовується на двохстах гектарах, створений унікальний ботанічний сад, у якому знаходяться приблизно 150 представників флори. Тут є також величезний зоопарк, у якому проживають тварини з усіх куточків землі. Найкраще здійснювати поїздки в Асканія-Нова з Дніпра навесні. Квітень порадує буйством тюльпанів, а травень дозволить зануритися у казковий світ ромашок і гвоздик. Літо як особлива пора року – степ зачаровує ковилою.

Унікальний зоопарк

Цікаво, що під час відвідин зоопарку ви зможете впритул підійти до багатьох тварин, навіть доторкнутися до них, сфотографуватися і погладити. Лебеді, качки, які проживають у ставках, з нетерпінням чекають на ласощі, які візьмуть прямо з ваших рук, а неподалік прогулюються величні павичі, у будь-який момент готові розкрити свій яскравий хвіст. Звичайно, до деяких тварин наближатися не рекомендується, про що свідчать різні таблички, встановлені у парку.

Енергія природи

Якщо ви хочете насолодитися чистим повітрям, помилуватися дикими тваринами, вирушайте на наших комфортабельних автобусах у подорож за маршрутом Дніпро Асканія-Нова. Ви гарантовано отримаєте заряд енергії природи і купу задоволення.