Катюжанка

Катюжанка

Поїздка у Святе місце

На жаль, не всі люди сильні духом і деякі не можуть самостійно впоратися зі своїми вадами, пороками, серед яких алкоголізм, тютюнопаління та багато іншого. Як же бути, якщо позбутися звички хочеться, але не вистачає сили духу? У такому разі, пропонуємо вам здійснити поїздку за маршрутом Дніпро Катюжанка.

З вірою у серці

У невеликому селі Катюжанка, що в Київській області, знаходиться церква, відома своїм настоятелем, отцем Олександром, який допомагає людям у подоланні їхніх пороків і хвороб. Він приймає усіх, хто звертається до нього по допомогу, по п’ятницях і суботах, з дев’ятої ранку і до дванадцятої години дня. Сотні людей шикуються у чергу, щоб отримати благословення отця Олександра. Поїздки в Катюжанку з Дніпра і Кам’янського рекомендуються для тих, хто занепав духом, але не вірою. Сам отець Олександр стверджує, що зцілює не він, а Господь. І головне у цьому – віра. Плату з відвідувачів він не бере, але якщо хто хоче віддячити священникові, то може пожертвувати на храм.

Поступове позбавлення

Багато хто називає його чудотворцем, хоча на прийомі панотець нічого особливого, на перший погляд, не робить. Потрібно лише назвати свої проблеми, від чого хочете позбутися, і він накладає епітимію. У деяких випадках можна не відразу кидати палити. Отець Олександр дозволяє спочатку викурювати мінімальну кількість сигарет на день, після чого за декілька тижнів потрібно знову приїхати до нього, і він допоможе остаточно зав’язати з поганою звичкою.

Допомога священника

Екскурсія в Катюжанку з Дніпра здійснюється на комфортабельному автобусі. Вже вранці він прибуває у поселення, де проживає отець Олександр, який допомагає впоратися з пороками. Якщо ви точно вирішили покінчити з поганими звичками, ми допоможемо вам побувати у панотця Олександра.