Умань

Умань

Подорож у казку

В Україні є чимало місць, у яких треба обов’язково побувати. Одним із таких є парк Софіївка, що в Умані. Це справжній пам’ятник садово-паркового мистецтва, який створювався протягом багатьох років. В основу композицій Софіївки було покладено давньогрецьку і давньоримську міфологію.

Романтика Софіївки

Екскурсії в Умань Софіївський парк з Дніпра дозволять вам з головою зануритися у чарівну казку, поетичні мотиви природи, чудову архітектуру і унікальний ландшафт. Парк заснований у далекому 1796 році за наказом Станіслава Потоцького, польського магната, який у ті часи володів Уманню. Цікаво, що він створювався на повністю «голій» місцевості, де не було навіть натяку на ліс. Основні композиції розташовані вздовж річки Кам’янка, що протікає по території парку. На ній було створено безліч ставків, у яких зараз із задоволенням плавають лебеді. Кожен, хто потрапляє сюди, безперечно переймається унікальною романтичною атмосферою парку.

        

Казкова країна

Поїздки в Умань з Дніпра дозволять ознайомитися з історією створення парку, яка багата не тільки на підтверджені факти, а й на цікаві легенди. Крім наземної річки, є тут і підземна – Ахерон, до якої можна спуститися прямо під землю і отримати дивовижні відчуття. Софіївський парк займає площу 170 гектарів, тому немає нічого дивного, що його називають чарівною або казковою країною.

Подорожуйте з комфортом

Наше агентство організовує поїздки за маршрутом Дніпро Умань, використовуючи для цього сучасні комфортабельні автобуси. Ви не помітите, як пролетить час в дорозі, і не втомитеся під час подорожі, оскільки крісла автобусів м’які і зручні. Досвідчені водії служать гарантією безпечної поїздки, а екскурсії проводять досвідчені екскурсоводи.