Святогірськ

Святогірськ

Святі Гори – гарно, цікаво, духовно

Одним із найцікавіших міст Східної України останнім часом став Святогірськ, де знаходиться Свято-Успенська Святогірська лавра – одна з трьох лавр в Україні. Поїздка у ці місця буде цікавою для всіх, але особливо сюди прагнуть потрапити паломники і прості віряни, охочі увібрати в себе духовність цього неповторного місця.

Відвідати богослужіння

Екскурсії в Святогірськ з Дніпра дозволять вам дізнатися історію створення чоловічого монастиря, який у 2004 році став лаврою, ознайомитися з чудовим архітектурним ансамблем і насолодитися дивовижною природою регіону, приголомшливим видом, який відкривається з місцевих гір на річку Сіверський Донець. У тематичному музеї, присвяченому історії монастиря і лаври, є не тільки наочні, але і сувенірні матеріали. Щодня тут відбуваються ранкові та вечірні богослужіння, на які приїжджають сотні паломників.

Національний парк зі старезними деревами

Поїздки в Святогірськ з Дніпра дозволять побувати у парку Святі Гори, який отримав статус Національного. Його крейдяні пагорби досягають у висоту до двохсот метрів. З рослинності варто звернути увагу на крейдяну сосну – це унікальне дерево, занесене до Червоної Книги. Крейдяна сосна – старезна рослина, що з’явилася ще у Дольодовикову епоху. Таке дерево можна знайти лише у Святогірську. Сьогодні в парку налічується майже сімсот сосен віком не менше ста років.

Унікальні підземні ходи

Поїздка за маршрутом Дніпро Святогірськ, організована нашим агентством, дозволить вам відвідати печери під лаврою, про які ходять легенди. Це унікальні підземні ходи і будови, яким сотні років.

Варто відзначити, що подорож у Святогірськ здійснюється на комфортабельному автобусі, обладнаному усім необхідним для приємної поїздки.