Безпека в пасажирських перевезеннях

Безпека в пасажирських перевезеннях

Безпека пасажирів під час подорожі – один із пріоритетів роботи нашої компанії. Щоб туристи почувалися комфортно, спокійно і ні про що не хвилювалися, ми дотримуємося усіх вимог і нормативів.

Зокрема, безпеку в пасажирських перевезеннях гарантують кваліфіковані водії, які мають необхідний досвід керування транспортним засобом конкретної категорії.

Прийняті на роботу водії надають необхідний пакет документів, серед яких актуальна довідка про медичний огляд. На першому етапі новий співробітник проходить стажування, для нього встановлюється випробувальний термін. Це дозволяє визначити, наскільки людина готова не тільки до керування автобусом, а й до роботи з туристичною групою.

Крім професійних якостей, враховуються особисті.

Для того, щоб гарантувати безпеку пасажирських перевезень, транспортні засоби проходять регулярний технічний огляд. Професійні механіки готують автобуси перед кожним виїздом у рейс. Справність усіх вузлів і деталей перевіряють у спеціалізованій майстерні.

Усі автобуси обладнані навігаторами, системами контролю і відеореєстраторами. Це допомагає істотно підвищити безпеку пасажирів в дорозі.